Tunelové myčky nádobí se obvykle umísťují do provozů s kapacitou nad 1000 jídel za den. Slouží především na mytí stolního nádobí, příborů a skla. Naplněný koš 500 x 500 mm se zasunuje do mycího tunelu a tím je zahájen mycí proces. Po průchodu mycí částí tunelu přechází koš do oplachové části, případně sušící části a opouští tunel po válečkové dráze. Ta je opatřena koncovým spínačem, který zajistí vypnutí myčky při naplnění kapacity výstupního stolu. Koš je v celém procesu posouván automatikou stroje.

Myčky jsou vybaveny dávkováním oplachového prostředku a dávkováním mycího prostředku. Jako vhodný doplněk je instalován změkčovač vody, který zabrání usazování vodního kamene v systémech myčky a vede k úsporám mycí a oplachové chemie.

Myčky lze dovybavit vstupními a výstupními stoly, tlakovou sprchou, třídícími policemi a různými druhy košů pro optimální výsledek mytí. Myčky se dodávají v celoelektrickém provedení nebo s plynovým ohřevem vody.

FI-160

Myčka na nádobí

FI-160
Fagor
172.480,-
více info ...

produkce : 90 košů / hod (1600 tal./ hod), mycí a oplachový systém v oddělených sekcích, rozměr koše : 500x500 mm, 2x mycí čerpadlo, teploměry mycí i oplachové vody, vestavěné filtrovací plechy v mycí vaně, spotřeba ...

ECO-160

Myčka na nádobí plynová

ECO-160
Fagor
233.200,-
více info ...

produkce : 90 košů / hod (1600 tal./ hod), mycí a oplachový systém v oddělených sekcích, rozměr koše : 500x500 mm, 2x mycí čerpadlo, 1x oplachové čerpadlo, teploměry mycí i oplachové vody, vestavěné filtrovací plechy ...

všechny ceny jsou uvedeny bez DPH